Prečo sa stať členom PMI?

V súčasnom globálnom a dravom svete nedokáže projektový manažér za úspechom kráčať sám.

Členstvo v PMI

Zaujíma Ťa projektové riadenie? Si na tej správnej adrese.

Worldwide organizations will embrace, value, and utilze project management and attribute their success to it.

PMI® je najväčšia svetová nezisková organizácia pre projektový manažment zastúpená viac než pol miliónov fanúšikov vo vyše 200 krajinách, ktorej zámerom je stať sa preferovaným zdrojom pre profesionálov pracujúcich na poli projektového riadenia. Ako globálny promotér a zdroj vedomostí podporuje PMI® profesiu vývojom projektových globálnych štandardov a certifikácií, výskumom, analýzami a najrôznejšími príležitosťami pre osobnostný i odborný rast. Členovia PMI pochádzajú z najrôznejších branží ako automobilový a kozmický priemysel, IT, finančný sektor, výstavba, strojárstvo, telekomunikácie, farmácia a podobne.

PMI - Cesta za trvalým úspechom

Jedným slovom - odhodlanie. Členstvo v PMI znamená, že máte vážny záujem o projekty, pracujete na svojej kariére v oblasti riadenia projektov a vašom profesionálnom rozvoji. Členstvo demonštruje toto odhodlanie pre zamestnávateľov, kolegov a zainteresované strany prináša vám výhodu na trhu práce oproti iným kandidátom. Poskytuje vám tiež prístup k cenným znalostiam, sieťam a zdrojom. Členstvo V PMI znamená byť súčasťou poprednej svetovej komunity projektových, programových a portfóliových profesionálov. Vašej osobnosti dodá výnimočný punc, ktorý podčiarkuje vaše zanietenie na poli projektového riadenia.

 

Membership Makes the Difference

Výhody členstva v PMI:

Do roku 2027 sa každoročne vo svete vytvorí takmer 2,2 milióna nových pracovných miest v oblasti projektového riadenia, podľa našej správy "Job Growth and Talent Gap 2017-2027". Ako člen PMI budete mať prístup k obrovskej zbierke poznatkov a kariérnych zdrojov, miestnym a globálnym komunitám, príležitosťami na rast a spätnú väzbu na povolanie a zľavy, odmeny a výhody, napr.:

Pripojenie

  • prístup na stránky www.pmi.org a www.projectmanagement.com v rozšírenej verzii po registrácii
  • výmena informácií prostredníctvom odborných skupín (PMI communities)
  • možnosť zapojiť sa v miestnej komunite (PMI Slovakia Chapter)
  • prístup k celosvetovej databáze ponuky práce (Career Headquarters)
  • prístup k knižným publikáciám (PMI Virtual Library) v oblasti projektového riadenie
  • pomoc v kariérnej oblasti (PMI’s Career Framework) 

Vedomosti

Získajte okamžitý prístup k digitálnym vydaniam našich globálnych štandardov, vrátane príručky pre vedomosti o riadení projektov (PMBOK® Guide-Sixth Edition), ktorá predstavuje najdôležitejší štandard pre riadenie projektov. Vyberte si zo stoviek dodávaných šablón, ktoré vám ušetria čas a úsilie a pomôžu spravovať vaše informácie o projekte, užitočné webové semináre, články, blogy a príspevky.

Certifikácia

Využi PMI certifikáciu na štart vlastnej kariéry. S ôsmimi certifikáciami ponúka PMI obsiahly certifikačný program pre profesionálov v oblasti projektového riadenia počas všetkých etáp ich profesnej dráhy. Celosvetovo uznávané a rešpektované certifikáty pomáhajú projekto-vému manažérovi budovať zdatnejšie tímy a otvárajú mu vďaka preukázaným vedomostiam, zručnostiam a skúse-nosti mnohé nové perspektívy.

Globálna komunita

Členovia PMI sú ako veľká rodina, bez ohľadu na to, kam idete alebo koho navštívite, môžete kontaktovať miestne kapitoly, aby ste sa spojili s ľuďmi s podobným zmýšľaním.  PMI je proste skvelý spôsob, ako sa celosvetovo zapojiť a profitovať zo spoločných hodnôt, skúseností a zdrojov. Získajte prístup na stránky www.pmi.org a www.projectmanagement.com v rozšírenej verzii po registrácii a pripojte sa globálne, aby ste vytvorili, ohodnotili a diskutovali o obsahu a získali si odznaky, ktoré uznávajú vašu účasť. Ako člen PMI budete mať prístup ku kombinovaným znalostiam komunity projektových profesionálov z celého sveta. Tieto vedomosti vám pomáhajú pri neustálom zlepšovaní postupov riadenia projektov v rámci vašej projektovej kancelárie ako i ak pri rozvoji osobných zručností.

Kariérny rozvoj

Vzhľadom na to, že spôsoby riadenia projektov nie sú úplne rovnaké, s PMI môžete prispôsobiť svoje vzdelávanie vašim jedinečným potrebám rôznymi a flexibilnými ponukami. Keď ste pripravení na nové zamestnanie, naše podporné zdroje pre kariérny rasta Job Board vám pomôžu nájsť novú pozíciu. Hovoria, že dobrý talent je ťažké nájsť. Obráťte sa preto na našu Job board, kde ako člen PMI môžete ukázať svoj talent zamestnávateľom po celom svete. Pošlite svoj životopis, vyhľadávajte pracovné miesta, získajte kariérny tréning za zľavnené členské ceny a ďalšie výhody!

Ak ste držiteľ certifikácie PMI, budete mať k dispozícii viacero spôsobov, ako získať profesionálne rozvojové jednotky (PDU) bez ďalších nákladov. Vďaka European Chapter Passport Initiative môžete využívať výhody členstva po celej Európe.

Zľavy

Ušetrite až 20% z nákupov PMI Store vrátane kníh a multimédií, zľavy na kurzy elektronického vzdelávania, certifikačné skúšky a obnovy. Vychutnajte si špeciálne programy pre členov. PMI Slovakia zvykne poskytovať aspoň 10% zľavu z podujatí ponúkaných v kooperácií so svojimi partnermi

 

Chceš sa stať členom?