Zanechaj svoju stopu v profesii!

Get involved. Make a difference. Be a volunteer.

Dobrovoľníctvo

Pomôž formovať PMI Slovakia na svoj obraz a zapoj sa do našich aktivít!

Momentálne sú vypísané nasledovné dobrovoľnícke pozície

Redaktor newslettra

Opis: V dvojmesačnom cykle prípravuje a rozposielanme newsletter našim členom,a partnerom. Newsletter obsahuje aktuálne informácie o dianí a pripravovaných podujatiach v PMI Slovakia, odborné články a marketingové príspevky.  Do nášho tímu hľadáme dobrovoľníka, ktorý má rád písanie, grafické práce a digitálne media a pomôže s prípravou, obsahom a korekciou newslettra.

Redaktor webovej stránky

Opis: Naša webová stránka je spolu s networkingovými eventmi najznámejším spôsobom interakcie kapitoly s jej členmi. Na technickú podporu a údržbu obsahu hľadáme dobrovoľníka, ktorý sa vyzná v technických aspektoch webových nástrojov ako dokáže pomôcť aj s obsahovo-grafickou úpravou.

Spolupracovník pre marketing

Opis: Hľadáme človeka ktorý by viedol náš marketing alebo spolupracoval pri propagácii nášho združenia, najmä pomohol s identifikáciu kľúčových produktov pre naše cieľové skupiny a prípravou marketingového mixu.  

Záujemcovia o vypísané pozície sa nám môžu ozvať na

Prínosy dobrovoľníckej práce:

  1. Zveľaďte projektovú profesiu, vyťažte z rozšírených možností a zvýšte svoje šance v kariérnom raste vďaka dobrovoľníckej práci pre PMI:
  2. Vybudujte si dlhodobé vzťahy s ostatnými dobrovoľníkmi v PMI z celého sveta
  3. Rozviňte a zlepšite svoje dôležité schopnosti vrátane vodcovských, schopnosti spolupracovať a budovať tím

Staňte sa lepším lídrom!

Využite príležitosť na praktizovanie vodcovských schopností a zároveň urobte posun vo živote projektovej komunity i svojom vlastnom.

Čo ešte dáva PMI k dispozícii?

Bez ohľadu na to, čí ste začínajúcim alebo už skúseným dobrovoľníkom, PMI ponúka:

Leadeship Institute

Ponuka Leadership Institute pomáha nielen rozšíriť sieť kontaktov ale poskytuje znalosti potrebné na rozvoj vodcovských schopností či už v rámci projektovej komunity alebo profesionálnej kariéry.

Leadership Institute

PMI Learn

Ide o e-learningový nástroj pre dobrovoľníkov PMI.

Volunteering

VRMS nástroj

Vďaka nášmu nástroju Volunteer Relationship Management System sa dajú ľahko dajú vyhľadať príležitosti pre dobrovoľníkov, ktoré vás najviac zaujímajú.

VRMS

Vodcovstvo

Učte sa, zdieľajte a komunikujte...ale hlavne sa nechajte inšpirovať s Leadership Institute.

 V PMI si dobrovoľníkov veľmi ceníme a chceme, aby boli úspešní a ďalej sa rozvíjali. Preto sme vytvorili mimoriadny program pre budúcich vodcov a ich rozvoj -  Leadership Institute. Prostredníctvom Leadership Institute zistíte, že čas investovaný dať do dobrovoľníctva pre PMI sa vráti v podobe obrovských dividend. Ponuka z Leadership Institute je navrhnutá tak, aby ste jednak rozšírili svoju sieť a jednak vám poskytne vedomosti ako sa líder vo svojej komunite a vo svojej profesionálnej kariéry rozvíjať.

Výhody programu:

Ako aktívny líder v PMI, môžete využiť rad programov a aktivít, ako sú:

  • Leadership Institute Master Class: Celoročný program, ktorý pomáha účastníkom zdokonaliť zručnosti, ktoré už majú a poskytuje vedomosti potrebné, aby sa stali efektívnejšími lídrami.
  • Leadership Institute Meetings: Globálne face-to-face stretnutia, kde vedúci dobrovoľníkov spolupracujú v produktívnych riadených vzdelávacích seminároch. Tieto stretnutia sú otvorené pre dobrovoľníkov, ktorí zastávajú v súčasnosti vedúcu úlohu (prezident, viceprezident, atď.) v rámci kapitol PMI.
  • Leadership Institute Region: Stretnutie menšieho rozsahu face-to-face na podporu vedúcich kapitol v rámci svojich príslušných regiónov.
  • Leadership Institute Volunteer Planning Meeting: Ročné plánovanie a rozvoj pre naše globálne poradné skupiny a poradný výbor predstavenstva, ktoré vďaka interakcii svojich programov poskytuje cenné strategické vstupy pre predstavenstvo.
  • PMI Learn: Online výukové prostredie je k dispozícii bez ďalších nákladov pre našich dobrovoľníkov a  pomôže zlepšiť vaše vodcovské schopnosti. Jeho programy sú navrhnuté tak, aby vám pomohol získať vedomosti o tom, ako čo najlepšie riadiť svoju komunitu, ako využiť PMI nástroje a zdroje a ako rozvíjať ďalej svoje vodcovské schopnosti.

Viac informácií o činnosti Leadership Institute možno získať na

Komunita

Objavuj, uč sa a komunikuj cez ProjectManagement.com!

Čo je vlastne ProjectManagement.com?
Ide o vedomostný portál  PMI, komunitu pre projektových manažérov zo všetkých odvetví. Jeho poslanie je veľmi jednoduché – robiť projektových manažérov úspešnejšími – ktoré predstavuje most ku rôznym skúsenostiam a poznatkom.

Odborné články
Viac ako 4,000 článkov od expertov rôznych odvetví, ktorí pomôžu so spustením projektu.

Hotové šablóny
Viac než 1000 predlôh, ktoré šetria čas a námahu.

Aktívna komunita
Viac než 550 000 partnerov a expertov, ktorí sú pripravení pomôcť a poradiť.

Benefit pre PMI členov

Keď sa prihlásite so svojím PMI prihlasovacím menom na ProjectManagement.com, získate:

1. Všetky platné PMI certifikáty, dobrovoľnícke činnosti a príslušnosť ku kapitole sa zobrazia vo vašom profile.
2. Prístup k viac než 1000 webinárom, za ktoré je možné zbierať PDUs
3. Možnosť spojiť sa s projektovými manažérmi celého sveta vrátane členov vašej kapitoly

Presmerovanie

 

Študenti

Pokiaľ ste riadnym študentom, máte nárok na študentké členské.

Členské PMI:

US$32 za zápis (plus USD $10 za žiadosť)
US$32 ročne na obnovenie

Členské za kapitolu:

Poplatky kolíšu podľa jednotlivých kapitol. Ročné členské v PMI Slovakia je 20 EUR.

Vyslúžilci

Pokiaľ ste boli riadnym členom PMI aspoň päť po sebe idúcich rokov a už nepôsobíte aktívne v projektovom riadení, môžete využiť zľavnené členské pre vyslúžilých projektových manažérov.

Členské PMI:

US$65 za zápis (plus USD $10 za žiadosť)
US$65 ročne na obnovenie

Členské za kapitolu:

Poplatky kolíšu podľa jednotlivých kapitol. Ročné členské v PMI Slovakia je 20 EUR

Registrácia

Registrácia pre PMI World je veľmi jednoduchá, dá sa vykonať v anglickom jazyku na web stránke www.pmi.org, alebo priamo odkazom na:

Staň sa členom

Registrácia pozostáva z troch krokov, ktoré zahŕňajú osobné údaje, údaje o pracovnej oblasti, a údaje o platobnej karte, pomocou ktorej jednoducho uhradíte registračný poplatok.

Registrácia do PMI Slovakia Chapter sa dá zrealizovať na linku 

Členstvo PMI SK

Zaregistrovaním a uhradením členského príspevku má nový člen automaticky právo na všetky výhody, ktoré z členstva plynú.

V prípade problémov s registráciou alebo ďalších otázok nás môžeš kontaktovať na

Obnova členstva

Členstvo je možné obnoviť aj v slovenčine na linku:

Obnoviť