Zľava na školenia Next Level

Členovia PMI a PMI Slovakia Chapter majú 10% zľavu na všetky školenie organizované next level Academy na Slovensku ako aj v Rakúsku a Nemecku,

 

 

Viac informácií           More information

Publikácia: Projektové myslenie (PTBOK Guide)

Zľava pre členov PMI Slovakia 10%

Názov: PROJEKTOVÉ MYSLENIE, sprievodca súborom znalostí

Anglický názov: A Guide to the PROJECT THINKING Body of Knowledge (PTBOKTM Guide)

Autor: doc. Ing. Petr Všetečka, PhD.

Počet strán: 512 (dvojjazyčne)

Počet obrázkov: 135 angl. + 135 slovensky.

Rozmery: 200 x 260 mm

Väzba: brožovaná

Vydanie: prvé, anglicko-slovenské

Rok vydania: 2015

ISBN: 978-80-971982-1-3

PROJEKTOVÉ MYSLENIE (PTBOK™ Guide) je prvá originálna anglicko-slovenská publikácia o základných a všeobecne platných princípoch projektového riadenia vydaná na Slovensku.

 

Autorom knihy je doc. Ing. Petr Všetečka, PhD., dlhoročný pedagóg, bývalý vysokoškolský učiteľ, dnes konzultant a školiteľ v oblasti riadenia projektov. Je senior projektový manažér, držiteľ  medzinárodných certifikátov projektového riadenia  IPMA Level B® a PRINCE2®, člen Spoločnosti pre projektové riadenie (SPPR). Je zakladateľom odborného portálu www.projektoveriadenie.sk.

Kniha PROJEKTOVÉ MYSLENIE dáva návod „Ako uchopiť nápad, inováciu alebo zákazku a zrealizovať ju do úspešného konca“. Kniha veľmi názorným spôsobom a zrozumiteľným jazykom popisuje základné princípy prípravy, plánovania, realizácie a ukončenia ľubovoľnej aktivity (projektu). Preto je využiteľná ako pre pracovníkov neziskových organizácií, štátnej správy, vedeckých inštitúcií, pedagogických pracovníkov a študentov, tak aj pre manažérov slovenských či zahraničných firiem.

Kniha je vhodná pre široké spektrum čitateľov a môže slúžiť ako:

  • praktický manuál na riadenie projektov,
  • vnútroorganizačná metodika riadenia projektov a zákaziek,
  • učebnica projektového manažmentu,
  • a podobne.

Kniha môže veľmi dobre poslúžiť ako alternatívny anglicko-slovenský študijný materiál pre projektových manažérov organizovaných v Chapter PMI Slovensko. Kniha bola na slovenský trh uvedená slávnostným aktom krstenia v máji 2015. Knihu si môžete objednať na stránke: www.ptbok.com. Komerčná cena je 55 €. Pre členov Chapter PMI Slovensko je ponúkaná s 10% zľavou. Pri odbere viacerých kusov sú ponúkané výrazné množstvové zľavy, viacej na .